fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Ogród 2018/2019. Nowy katalog!

Udało się! Firma Chomik istnieje już ćwierć wieku! Za nami 25 lat pracy, doświadczeń, myśli, uczuć i relacji. Jednak wciąż jesteśmy w drodze – do bycia jeszcze lepszym partnerem w Państwa biznesie i codziennym życiu. W jubileuszowym dla nas roku chcemy zaprezentować Państwu kolekcję artykułów, która nigdy nie była tak obszerna i różnorodna. Nasza oferta to wybór produktów dla pasjonatów ogrodnictwa i profesjonalistów, miłośników aktywnego i leniwego relaksu na świeżym powietrzu oraz wszystkich tych, którzy lubią otaczać się naturą w najpiękniejszym wydaniu.

Do obecnych w poprzednim sezonie tyczek i podpór do roślin, różnokształtnych pergoli i płotków dołączyły inne rodzaje konstrukcji ogrodowych, tj. tunele i szklarnie, a także składziki na drewno, garaże i daszki nad drzwi. Szeroką gamę doniczek, osłonek i narzędzi ogrodowych wzbogaciliśmy o sprzęty do nawadniania, a oprócz wózków ogrodowych i magazynowych posiadamy też taczki oraz wytrzymałe regały.

W tym sezonie także zachęcamy do spędzania czasy na łonie natury, uwzględniając w naszej ofercie bogatą paletę mebli ogrodowych tradycyjnych i nowoczesnych, foteli wiszących i obrotowych, jak również mebli i akcesoriów turystycznych.

  

W Chomiku znajdziecie też wszelkie niezbędne dodatki umilające plażowanie, w tym parasole, namioty, a nawet klapki. Specjalnie dla miłośników zwierząt domowych, do asortymentu włączyliśmy drapaki i domki dla kotów, szczególnych amatorów ogrodowej egzotyki.

W Państwa ręce oddajemy katalog Ogród 2018/2019, który odzwierciedla najnowsze trendy, potrzeby i życzenia klientów. Niech stanie się doskonałym wstępem do kolorowego świata przyrody przy każdym z naszych domów. ?

Kliknij tutaj i obejrzyj Katalog Ogród 2018/2019!