fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Międzynarodowe Targi Chrispo – Relacja dzień po dniu

DZIEŃ PIERWSZY 04.09.2023 r.

4 września 2023 oficjalnie rozpoczął się 1 dzień Międzynarodowych Targów Zieleń To Życie w Warszawie. Wystawa potrwa aż do środy 6.09. To wydarzenie w Zakopanem zrzesza przedstawicieli z branży dekoracyjnej, ozdób bożonarodzeniowych, szkła i ceramiki, artykułów wyposażenia kuchni i wystroju wnętrz w Polsce. Podczas trzech dni targów zaprezentujemy nasz asortyment. W tym roku czekamy na Was przy stanowisku numer 46! Na które serdecznie zapraszamy!

W trakcie wystawy prezentujemy szeroką ofertę produktów bożonarodzeniowych i artykułów do domu, w tym: sztućce, garnki, pojemniki plastikowe i porcelana. Wśród ozdób bożonarodzeniowych można zobaczyć szeroką gamę figurek ceramicznych, kultowych skrzatów, lampionów LED oraz najnowsze kolekcje bombek, łańcuchów i dekoracji świątecznych.

Zapraszamy na tegoroczne Targi Chrispo! Możesz nas spotkać jeszcze przez dwa kolejne dni, a tymczasem zachęcamy do obejrzenia naszej fotorelacji z pierwszego dnia:

DZIEŃ DRUGI 05.09.2023 r.

Drugi dzień targów Chrispo trwa w najlepsze, podczas, których jesteśmy jednym z wystawców. Ten kolejny dzień jest wypełniony rozmowami z klientami i wszystkimi zainteresowanymi naszą ofertą.

Jak co roku dużym zainteresowaniem cieszą się produkty bożonarodzeniowe. Nasi pracownicy dokładają wszystkich starań, aby do każdego z Was podejść indywidualnie i zaprezentować nasz asortyment. Zachęcamy do rozmów i zadawania pytań, jesteśmy tu dla Was!

W przerwie między zwiedzaniem stoisk, zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z drugiego dnia targowego:

DZIEŃ TRZECI 3.09.2023 r.

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Chrispo w Zakopanem dobiegły końca. Serdecznie dziękujemy naszym Klientom, Przyjaciołom i Znajomym z branży oraz wszystkim Gościom, z którymi spotkaliśmy się podczas wystawy.

To były trzy wyjątkowe i pracowite dni, podczas których nasz asortyment wzbudził duże zainteresowanie wśród osób odwiedzających stoisko, ale także wśród innych dostawców. Nasi przedstawiciele dołożyli wszelkich starań, aby porozmawiać z każdym z klientów indywidualnie, tak aby na późniejszym etapie rozmów oferta były idealnie dopasowana do Waszych potrzeb.

Na tragach Chrispo zobaczymy się już za rok, a teraz zapraszamy do obejrzenia filmiku, jak powstawało nasze stoisko: