fbpx
  • Godziny otwarcia

    Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00

    Sobota - 8:00 - 14:00

Lato w Chomiku!

Latem pogoda sprzyja nie tylko urlopom i zabawie, ale też zradzaniu się pomysłów, które mogą zmienić wiele w naszym życiu – 25 lat temu, 3 sierpnia, powstała firma Chomik.

Sezon 2018/2019 będzie gorący nie tylko ze względu na temperatury. Wprowadziliśmy do naszej kolekcji produkty nawiązujące do aktualnych trendów, także w przypadku artykułów dla dzieci, np. dmuchane pływaki w kształcie soczystych owoców i postaci ze świata fantazji. Czekamy na Was z szeroką gamą nadmuchiwanych basenów, brodzików, wanienek i mat dla najmłodszych oraz pływaczków, torów do ślizgu i zestawów do wodnych zabaw. Dzięki okularom, maskom, płetwom czy całym zestawom do nurkowania nie tylko dzieci mogą bez obaw odkrywać podwodny świat.

Biwak nad jeziorem to frajda dla całej rodziny, dlatego co roku możemy się pochwalić bogatą paletą artykułów turystycznych, a relaks na plaży uatrakcyjnią napełniane powietrzem piłki, koła, materace, leżaki i siedziska. Chomik jest znany z największego w okolicy wyboru basenów rozporowych i stelażowych oraz akcesoriów. Strefę relaksu w ogrodzie możecie uświetnić za pomocą dodatków, takich jak lampy, podgrzewacze czy prysznice basenowe. Bezpieczeństwo w użytkowaniu sprzętu zagwarantuje stosowanie specjalnych środków i akcesoriów do czyszczenia basenów.

Lato już czeka – sprawdź, co mamy dla Ciebie w naszym jubileuszowym sezonie!