fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Kolekcja Doniczki 2021 – Zobacz najnowsze trendy


Kolekcja Doniczki 2021Jakie powinny być doniczki? Najpierw eleganckie i modne, bo to one podkreślają piękno roślin, które towarzyszą nam w najbliższym otoczeniu. Potem trwałe, aby mogły długo służyć, nawet jeśli są eksponowane w ogrodzie czy na tarasie i narażone na zmienne warunki. Wreszcie muszą być odpowiednie, wygodne i zdrowe dla roślin, które dzięki temu będą odwdzięczać się nam swym pięknem, aromatem i dojrzałymi owocami.
Właśnie takie doniczki znajdziesz w ofercie Chomika! Feria wzorów i kolorów, przeróżne rozmiary, wszystko po to, aby idealnie pasowały do twojego wnętrza, tarasu czy ogrodu. W naszej ofercie znajdziesz doniczki plastikowe i ceramiczne, osłonki do doniczek, donice ogrodowe i na taras lub balkon. Duży wybór kolorów, wzorów, faktur i rozmiarów sprawia, że nasze doniczki idealnie skomponują się z każdym wnętrzem i nadają się do uprawy wszystkich roślin, ziół czy kwiatów.
Zadbaliśmy także, abyś przy okazji zakupu doniczek, mógł znaleźć wszystko, co może być potrzebne do uprawy roślin. W ofercie naszego sklepu stacjonarnego jest olbrzymi wybór nasion warzyw i kwiatów, ziemia i niezbędne narzędzia.

 

KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ NOWĄ KOLEKCJĘ

Zainteresowany naszą ofertą? Kliknij “Zapytaj o cennik” a my prześlemy go do Ciebie na Twój adres e-mail!

Zapytaj o cennik

Zobacz także film prezentujący naszą bogatą ofertę doniczek: