fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    30.05 - Boże Ciało: Nieczynne

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Firma Chomik Gdów laureatem Diamentu Forbes 2021

Katalog Ozdoby Wielkanocne 2021

Z dumą informujemy, że Firma Chomik Gdów została po raz kolejny wyróżniona Diamentem Forbesa. To prestiżowe wyróżnienie otrzymaliśmy już po raz czwarty.

Diamenty Forbesa to zestawienie najszybciej rozwijających się polskich firm. Wyróżnione przedsiębiorstwa są podzielone według województw. Tegoroczna lista ogólnopolska liczy blisko 15 tysięcy firm, którym firma badawcza Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, a które jednocześnie mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami.

Diament Forbesa jest dla naszej firmy zwieńczeniem ostatnich inwestycji, a w szczególności oddania do użytku kolejnej hali wysokiego składowania o powierzchni 1700 m kw., która została wybudowana w rekordowym czasie 12 miesięcy.

Chomik Gdów jest liderem branży Dom & Ogród i właścicielem trzech marek własnych: GardenLine, CookLine i CleanLine.  Zatrudnia ponad 180 osób. Jest znana także z działalności dobroczynnej i społecznej. Jesienią 2019 roku rozpoczęła działalność Fundacja Chomik – Ku Dobremu.