fbpx
  • Godziny otwarcia

    Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

    Sobota: 8:00 -14:00

Firma Chomik Gdów laureatem Diamentu Forbes 2022

Diamenty Forbesa to jeden z najbardziej klarownych i czytelnych rankingów, który pozwala śledzić kierunki, w jakich rozwija się polska gospodarka. Wskazuje on na firmy rozwijające się najszybciej i najbardziej dynamicznie – co cieszy nas podwójnie, ponieważ kolejny raz możemy poszczycić się prestiżowym wyróżnieniem jakim są właśnie Diamenty miesięcznika Forbes 2022.

Jesteśmy na rynku już od 29 lat. Zaczynaliśmy jako niewielka hurtownia produktów AGD, głównie słoi szklanych.

Dzisiaj jesteśmy dumni z dynamicznego rozwoju firmy i kolejnymi inwestycji.

Nasze produkty nieustannie trafiają do sklepów w całej Polsce oraz za granicą. Prężnie rozwijamy swoją działalność zarówno krajową, jak i międzynarodową pozyskując nowe kontakty i klientów. Nasze produkty stają się rozpoznawalnym artykułami w Polsce i za granicą.

Jesteśmy firmą znaną również z działalności dobroczynnej i społecznej. Mocno angażujemy się w życie lokalnej społeczności. Wraz ze stałym rozwojem przedsiębiorstwa, zwiększał się również zasób środków możliwych do przekazania na działalność pożytku publicznego.

By w sposób jak najbardziej efektywny wykorzystywać te możliwości w 2019 roku pod patronatem naszej firmy powołana została Fundacji Chomik – Ku Dobremu.