fbpx
  • Godziny otwarcia

    Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

    Sobota: 8:00 -14:00

Dni Otwarte Wzorcowni Boże Narodzenie 2022

Rokrocznie w siedzibie naszej firmy odbywają się Dni Otwarte Wzorcowni Boże Narodzenie. Ten rok również nie stanowi wyjątku, bowiem nasz świąteczny showroom jest w pełni gotowy, aby zaserwować wszystkim odwiedzającym sporą dawkę świątecznej atmosfery poprzez produkty, które będą kluczowymi dekoracjami choinek, stołów oraz pomieszczeń.

Dni otwarte to okazja idealna do zapoznania się z naszym bożonarodzeniowym asortymentem. W naszej firmie potrwają one aż do końca września. Zaproszenie kierujemy w szczególności do sieci handlowych, hurtowni i sklepów, które chcą zatowarować się na nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Równolegle do zaproszenia na nasze wzorcownie, pragniemy zaprezentować najnowszy katalog „Ozdoby Bożonarodzeniowe 2022/23”. Album zawiera najnowsze trendy w dziedzinie wzornictwa bożonarodzeniowego. Eleganckie i klimatyczne ozdoby świąteczne, bombki szklane, figurki ceramiczne w różnych kształtach i kolorach. Wartymi uwagi są również delikatne zawieszki z piórkami pochodzące z najnowszej kolekcji „Gold”. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli z łatwością dopasować je do wystroju każdej choinki. Z myślą o naszych najmłodszych powstały nowe wzory świątecznych skrzatów i reniferów.

W trakcie przygotowań świątecznych nie może zabraknąć klasycznych bombek, łańcuchów, mikołajowych skarpet wypełnionych prezentami po brzegi, klimatycznego oświetlenia, lampionów imitujących ogień, które będą wyjątkową ozdobą Twojego domu.

Już jest! Najnowszy katalog z ofertą artykułów bożenarodzeniowych. Zobacz naszą pełną ofertę!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą.

Zobacz naszą wzorcownie na filmie: