fbpx
  • Godziny otwarcia

    Pon-Pt- 8:00-18:00

    Sobota - 8:00-14:00

Dni Otwarte Wzorcowni Boże Narodzenie 2023

Co roku w siedzibie naszej firmy odbywają się Dni Otwarte Wzorcowni Boże Narodzenie. Ten rok również nie jest wyjątkiem! Już teraz nasz świąteczny showroom jest w pełni gotowy, aby zaserwować wszystkim odwiedzającym sporą dawkę świątecznej atmosfery! Z pomocą przychodzą wyjątkowe produkty, które będą kluczowymi dekoracjami choinek, stołów oraz pomieszczeń. Ich szeroki wybór znajdziesz właśnie w naszej wzorcowni!

Dni otwarte to idealna okazja do zapoznania się z naszym bożonarodzeniowym asortymentem. Wzorcownię możesz odwiedzać aż do końca września. Zaproszenie kierujemy w szczególności do sieci handlowych, hurtowni i sklepów, które chcą zaopatrzyć się w wyjątkowe produkty na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Aby jeszcze mocniej poczuć ducha zbliżających się świąt, prezentujemy najnowszy katalog „Ozdoby Bożonarodzeniowe 2022/23”. Album to zbiór najnowszych trendów w tematyce wzornictwa bożonarodzeniowego. Znajdziesz tam eleganckie i klimatyczne ozdoby świąteczne, bombki szklane, figurki ceramiczne w różnych kształtach i kolorach. Swoją uwagę warto skierować także na delikatne zawieszki z piórkami pochodzące z najnowszej kolekcji „Gold”. Szeroka gama kolorystyczna z łatwością pozwoli dopasować je do wystroju każdej choinki. Z myślą o naszych najmłodszych powstały również nowe wzory świątecznych skrzatów i reniferów.

W trakcie przygotowań świątecznych nie może zabraknąć klasycznych bombek, łańcuchów, mikołajowych skarpet wypełnionych prezentami po brzegi, klimatycznego oświetlenia czy lampionów imitujących ogień, które będą wyjątkową ozdobą Twojego domu.

Zapraszamy do odwiedzin!

Już jest! Najnowszy katalog z ofertą artykułów bożenarodzeniowych. Zobacz naszą pełną ofertę!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą.

Zobacz naszą wzorcownie na filmie: