fbpx
  • Godziny otwarcia

    Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00

    Sobota - 8:00 - 14:00

CSR w Naszej Firmie

Działamy razem i wzajemnie się wspieramy

Firma Chomik od momentu swojego powstania w roku 1993, mocno angażuje się w życie lokalnej społeczności. Możemy stwierdzić, że to jedna z fundamentalnych wartości na których opieramy naszą działalność. Nasze zaangażowanie społeczne  chcemy budować właśnie w oparciu o najbliższe otoczenie ponieważ rozumiemy, że Nasza Firma jest z nim nierozerwalnie związana przez swoją historię  i przez naszych pracowników. Nasza chęć do działania wzrasta  wraz z  dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa.

Aktywnie współdziałamy ze społecznością lokalną wspierając okoliczne stowarzyszenia, koła gospodyń i inne organizacje społeczne. Budujemy dobre relacje z instytucjami świadczącymi pomoc charytatywną, aktywnie włączamy się w akcje pomocowe na rzecz najuboższych i niepełnosprawnych. Pochylamy się nad każdą napływającą prośbą, choć z oczywistych względów nie każdą inicjatywę możemy wesprzeć.

Chomik  na przestrzeni lat sponsorował wiele lokalnych klubów sportowych i akcji społecznych. Dbamy również  o to, by prowadzona przez nas działalność nie przyczyniała się do degradacji środowiska naturalnego.

Rok 2019 – nowy początek

Nowym etapem w naszej działalności prospołecznej jest utworzenie wraz z początkiem 2019 roku stanowiska pracy dla specjalisty do spraw CSR, do którego zadań należy koordynacja działań pomocowych prowadzonych  przez firmę, nawiązywanie współpracy na płaszczyźnie społecznej, kontynuowanie dobrych  relacji z instytucjami i organizacjami działającymi w naszym otoczeniu.

Jesienią 2019 roku rozpoczęła działalność Fundacja Chomik – Ku Dobremu,  której zadaniem jest jeszcze bardziej aktywne zaangażowanie potencjału związanego z naszym przedsiębiorstwem  w działalność dobroczynną i społeczną. Zapraszamy do zapoznania się z jej działaniami: www.fundacja.chomik.pl

Od 26 lat łączymy wzrost firmy, zadowolenie naszych klientów i stabilność zatrudnienia pracowników z dbałością o lokalną społeczność i środowisko naturalne.

Dynamicznie współdziałając z otoczeniem chcemy, na różnych polach,  podzielić się owocami naszego sukcesu.

Poniżej tylko kilka przykładów naszych działań społecznych

 

One thought on “CSR w Naszej Firmie

Komentarze są zamknięte