fbpx
  • Godziny otwarcia

    Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

    Sobota: 8:00 -14:00

Relacja Targi Gardenia 2020

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu – Poznań, 13-15 lutego 2020

Serdecznie dziękujemy naszym Klientom, Przyjaciołom i Znajomym z branży oraz wszystkim  miłym Gościom, z którymi spotkaliśmy się  podczas targów Gardenia 2020 Tegoroczna edycja zaowocowała nawiązaniem  nowych znajomości i kontaktów biznesowych, wzbogaciła nas o nowe inspiracje, a uczestnictwo w tym wydarzeniu sprawiło naszej ekipie   niezwykłą satysfakcją i dało nam duży zastrzyk pozytywnej energii.

 

 

Poznańskie Targi Gardenia, tradycyjnie otwierają sezon ogrodowy w Polsce. Podczas tegorocznej edycji Firma Chomik znalazła się w gronie ponad 400 wystawców z kraju i zagranicy. 3 dni targowe obfitowały w owocne dyskusje, spotkania z ekspertami z branży, lecz przede wszystkim pozwoliły nam na prezentację obecnym i potencjalnym Klientom, naszej bogatej oferty. Nasi handlowcy dwoili się i troili by porozmawiać z wszystkimi zainteresowanymi, zapytać o Wasze preferencje i oczekiwania.

W tym roku na naszym stoisku, liczącym  ponad 200mmogliście zobaczyć szeroką gamę artykułów do uprawy i pielęgnacji roślin marki Garden Line w tym  zestawy do nawadniania; bogatą ofertę mebli ogrodowych oraz artykułów dekoracyjnych przeznaczonych do aranżacji przydomowej przestrzeni. Nie zabrakło również innych artykułów, których jesteśmy dystrybutorem (AGD, ozdoby, akcesoria do przetwórstwa). Dziękujemy za spotkanie   i zapraszamy do obejrzenia naszej  fotorelacji.