fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Relacja Targi Gardenia 2020

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu – Poznań, 13-15 lutego 2020

 

Serdecznie dziękujemy naszym Klientom, Przyjaciołom i Znajomym z branży oraz wszystkim miłym Gościom, z którymi spotkaliśmy się podczas targów Gardenia 2020. Tegoroczna edycja zaowocowała nawiązaniem nowych znajomości i kontaktów biznesowych. Wróciliśmy bogatsi o nowe inspiracje, a uczestnictwo w tym wydarzeniu sprawiło naszej ekipie ogromną satysfakcją i było, jak duży zastrzyk pozytywnej energii.

Poznańskie Targi Gardenia, tradycyjnie otwierają sezon ogrodowy w Polsce. Podczas tegorocznej edycji Firma Chomik znalazła się w gronie ponad 400 wystawców z kraju i zagranicy. 3 dni targowe obfitowały w owocne dyskusje, spotkania z ekspertami z branży, lecz przede wszystkim pozwoliły nam na prezentację naszej bogatej oferty. Nasi handlowcy dwoili się i troili by porozmawiać z wszystkimi zainteresowanymi, zapytać o Wasze preferencje i oczekiwania.

W tym roku na naszym stoisku, liczącym ponad 200m2 mogliście zobaczyć szeroką gamę artykułów do uprawy i pielęgnacji roślin  naszej marki własnej Garden Line w tym zestawy do nawadniania; bogatą ofertę mebli ogrodowych oraz artykułów dekoracyjnych przeznaczonych do aranżacji przydomowej przestrzeni. Nie zabrakło również innych artykułów, których jesteśmy dystrybutorem (AGD, ozdoby, akcesoria do przetwórstwa).

Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji: