fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Spotkaj się z nami na Targach Gardenia 2020

Wraz z Grupą MTP (Międzynarodowe Targi Poznańskie) serdecznie zapraszamy naszych klientów,  kontrahentów, dostawców i znajomych z branży na Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2020, które odbędą się w dniach 13-15 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W tym roku zapraszamy do Pawilonu 5. Nasze stoisko ma numer 126 ->

W tej edycji targów organizatorzy stawiają na nowe pomysły i inspiracje z zakresu projektowania i aranżacji zielonych przestrzeni. Na naszym stoisku nie zabraknie jednak także innych artykułów z naszej bogatej oferty.

W tym roku do dyspozycji mamy aż 200 m² na których zobaczycie między innymi:

– szeroką gamę artykułów do uprawy i pielęgnacji roślin marki Garden Line , zestawy do nawadniania, wózki i taczki ogrodowe, narzędzia, elementy architektury ogrodowej, różnego rodzaju podpory, tyczki do roślin, lampy solarne, lampiony i wiele wiele więcej
– produkty z działu przetwórstwo między innymi: akcesoria winiarskie, wyroby kamionkowe, butelki, beczułki i karafki, artykuły do przechowywania żywności…..
– bestsellerowe meble ogrodowe: zestawy z technorattanu, krzesła i stoliki z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, drewniano-stalowe ławy i ławki, fotele wiszące i obrotowe, huśtawki i inne.
– bogaty wybór ozdób świątecznych: bombki, zawieszki, łańcuchy, figurki, stroiki i oraz inne artykuły dedykowane wystrojowi wnętrz w okresie Wielkanocy i Bożego Narodzenia.

13 i 14 lutego to czas dla profesjonalistów

Nasi handlowcy i specjaliści bardzo chętnie odpowiedzą na wszelkie pojawiające się pytania, szczegółowo zaprezentują produkty z naszej oferty i wymienią się spostrzeżeniami z branży.

                   

Sobota dla pasjonatów ogrodu

Sobota 15 lutego to dzień przeznaczony dla klientów indywidualnych i  hobbystów. Pasjonaci ogrodnictwa co roku tłumnie odwiedzają nasze stoisko przyciągnięci bogatą oferta i interesującymi nowościami. Mamy nadzieję, że i w tym roku nas nie zawiedziecie! Do zobaczenia!

A jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, zobaczcie jak sympatycznie, inspirująco i owocnie spędziliśmy czas w zeszłym roku podczas Targów Gardenia & Special Days 2019: