fbpx
  • Godziny otwarcia

    PON-PT: 8:00 - 18:00

    SOBOTA: 8:00 - 14:00

Mamy 25 lat! Świętuj z nami jubileusz!

25 lat to wiek na tyle dojrzały, by móc dzielić się doświadczeniem i czerpać z niego na przyszłość. Jednocześnie ćwierć wieku to wciąż nie na tyle dużo, by wytracić pasję i zadowolić się dotychczasowymi osiągnięciami. Chomik musi się rozwijać i robi to coraz prężniej.
25 lat firmy Chomik
Od 1993 roku, kiedy Chomik powstawał jako skup jabłek i punkt sprzedaży słoików, zmieniło się niemal wszystko. Obecnie firma zatrudnia ponad 100 osób, zajmujących się importem i eksportem, produkcją i dystrybucją artykułów gospodarstwa domowego, akcesoriów i mebli ogrodowych, basenów i artykułów rekreacyjnych oraz produktów dedykowanych wystrojowi wnętrz, także sakralnych.
Biurowiec Gdów
Kontenery z zamówionymi artykułami przyjeżdżają regularnie, a załoga Chomika ma wtedy pełne ręce roboty – sprawdza ich jakość i zgodność z wytyczeniami i standardami. Podczas wizyt u zagranicznych kontrahentów pracownicy starają się wybrać produkty, których użytkowanie będzie bezpieczne, komfortowe i przyjemne oraz zadowoli gusta najbardziej wymagających klientów.
Katalog sztućce Katalog Szkło Katalog porcelana Katalog Drewno Kuchnia katalog
Katalog lato Katalog Przetwórstwo Katalog Boże Narodzenie Katalog Ogród Artykuły plastikowe
Produkty z Chomika znajdziemy w punktach handlowych na terenie Małopolski i okolicznych województw, ale też w dużych centrach w całej Polsce. Kiedy firma zaczynała przygodę z obsługą sklepów, nie było jeszcze telefonów komórkowych, a niektórzy przedstawiciele handlowi poruszali się tramwajem. Dziś mobilność i bycie w stałym kontakcie z partnerami to podstawa.

W hurtowni w Gdowie zakupy mogą zrobić także klienci indywidualni, którzy chcą swobodnie wybierać spośród całego asortymentu. Przychodzą z różnymi potrzebami i życzeniami, jednak dla każdego z nich zakupy w Chomiku oznaczają wprowadzenie choćby maleńkiej zmiany w swoim domowym otoczeniu. Pomoc w urządzaniu czterech kątów, aranżacji ogrodu czy wyborze prezentu dla najbliższych daje niezmierną satysfakcję.

Od niedawna działa też sklep internetowy, umożliwiający dostawę zakupionych produktów w każde miejsce naszego kraju. Fachowe doradztwo na miejscu, możliwość konsultacji przez telefon i czat internetowy na stronach www oraz obecność Chomika na portalach społecznościowych to nieodzowny element rozwoju komunikacji z klientem. Dzięki temu firma wie, w jakim kierunku powinna podążać, aby w możliwie największym stopniu spełnić wymagania i zaspokoić potrzeby swoich odbiorców.
Sklep internetowy Chomik

Za zasługi w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi Chomik uzyskał tytuł Solidny Pracodawca 2015, w 2016 roku redakcja miesięcznika Forbes przyznała mu swój prestiżowy Diament, a w 2017 roku firma została laureatem rankingu Gazele Biznesu.
  Gazele Biznesu 

Chomik to ponad setka osób zaangażowanych w realizację celów firmy, ale nie tylko. Jednoczą ich też wspólne wartości i troska o interesy różnych społeczności. Włączając się w lokalne inicjatywy charytatywne, będąc partnerem Karty Dużej Rodziny i dedykując różnorakie akcje promocyjne określonym grupom odbiorców z satysfakcją wspierają potrzebujących. Wycieczki, imprezy i wspólne uczestnictwo w religijnych wydarzeniach to już stały element integracji chomikowej załogi.
Festyn charytatywny w Gdowie
Temu, kto nie wie, do jakiego portu zmierza, nie sprzyja żaden wiatr. /Seneka Młodszy/

Miejsce, w którym jesteśmy dzisiaj, to owoc wielu lat pracy, doświadczeń, myśli, uczuć i relacjiChomik powstał jako firma sprzedająca słoiki, a dziś jest liderem w Małopolsce pod względem dystrybucji i sprzedaży asortymentu z branży AGD, winiarstwa, akcesoriów rekreacyjnych, produktów do ogrodu i artykułów z kategorii wystroju wnętrz. Za nami długa ścieżka, a przed nami – oby jeszcze dłuższa!
Tort urodzinowy


 

Chomik Gdów
ul. Cegielniana 875
32-420 Gdów