• Facebook
    Google+
    Google+
  • PRACA: Młodszy specjalista ds. marketingu

    Skończyłeś szkołę średnią i szukasz pracy, w której rozwiniesz swoje pasje? Interesujesz się fotografią i grafiką? Potrafisz obsługiwać proste programy graficzne? Proponujemy Ci pracę w młodym zespole, który nauczy się więcej i sprawi, że praca stanie się przyjemnością!

    Główne zadania na stanowisku Młodszy specjalista ds. marketingu:
    – wykonywanie zdjęć produktów,
    – obróbka grafik,
    – przygotowywanie ofert,
    – opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowywanie akcji promocyjnych,
    – redakcja materiałów marketingowych (współpraca z autorami tekstów).

    Oczekujemy:
    – wykształcenia min. średniego, mile widziane wyższe,
    – znajomości obsługi programów do obróbki grafiki (Corel, Photoshop, Adobe Illustrator) i pakietu MS Office,
    – umiejętności prezentacyjnych, łatwości nawiązywania kontaktów,
    – twórczego i kreatywnego podejścia do swojej pracy.
    Mile widziane prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:
    – umowę o pracę w dużej i stabilnej firmie,
    – możliwość rozwoju zawodowego,
    – pracę w zespole pełnym zapału i pasji,
    – atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki i bonusy,
    – wygodne miejsce oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
    – doskonałe warunki socjalne, świeżą kawę i przyjazną atmosferę,
    – kartę MultiSport.

    Podania i CV na stanowisko Młodszy specjalista ds. marketingu prosimy wysyłać e-mailem na adres kadry@chomik.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 501 539 494.

    CHOMIK M. Świeży sp.j.
    ul. Cegielniana 875
    32-420 Gdów
    www.chomik.pl

    W dokumentach prosimy umieścić klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883).

    Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial