fbpx
  • Praca – MAGAZYNIER

    Od 26 lat nasze produkty trafiają do sklepów w całej Polsce, stając się później rozpoznawalnymi artykułami w domach naszych rodaków. Akcesoria do domu i ogrodu dostarczane przez przedstawicieli firmy Chomik są znane i cenione w każdym zakątku naszego kraju, a także za granicą. Aktualnie poszukujemy przedstawiciela handlowego na okręg woj. podkarpackiego – może to właśnie Twoja szansa?

    Firma Chomik zatrudni na stanowisko:
    Magazynier

    Główne zadania na stanowisku :
    rozładunek i załadunek towarów
    realizacja zamówień zgodnie z dokumentem wz, pz
    przygotowaniem towaru do wysyłki
    inwentaryzacja towarów
    dbanie o porządek na magazynie

    Od kandydatów oczekujemy :
    prawo jazdy kat.B
    pracowitość
    punktualność
    dyspozycyjność
    mile widziane doświadczenie w realizacji zamówień sprzedaży internetowej oraz uprawnienia na wózek widłowy

    Oferujemy:
    wynagrodzenie zasadnicze +premia
    karta MultiSport
    pracę w młodym, dynamicznym zespole
    możliwość rozwoju zawodowego
    niezbędne narzędzia do pracy

    Firma jest już na rynku od 26 lat. Więcej informacji:
    www.chomik.pl

    W odpowiedzi prosimy załączyć CV

    W celu umożliwienia rekrutacji, w CV prosimy zawrzeć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    Firma jest liderem w swojej branży i daje możliwość stabilnego zatrudnienia i rozwoju zawodowego.

    Podania i CV prosimy wysyłać e-mailem na adres kadry@chomik.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 506 334 268.

    CHOMIK M. Świeży sp.j.
    ul. Cegielniana 875
    32-420 Gdów

    Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial