fbpx
  • Praca – Magazynier / Kierowca

    Opis stanowiska:

    • – realizacja zamówień zgodnie z dokumentem wz, pz oraz przygotowywanie towaru do wysyłki;
    • – załadunek i rozładunek towarów i dostarczanie towaru do miejsca docelowego,
    • – utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami;
    • – inwentaryzacja towarów
    •  – dbanie o porządek na magazynie

    Wymagania:

    •  – bardzo dobra organizacja pracy
    •  – zaangażowanie i odpowiedzialność
    •  – rzetelność, sumienność i obowiązkowość
    •  – samodzielność
    •  – wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
    •  – komunikatywność

    Dodatkowym atutem będzie:

    •  – uprawnienia na wózek widłowy,
    •  – doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok,
    •  – prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    •  – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    •  – pracę w młodym i energicznym zespole,
    •  – niezbędne narzędzia do pracy
    •  – doskonałe warunki socjalne, świeżą kawę,
    •  – Kartę Multisport

    Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial