fbpx
  • Praca- Kierowca/ Magazynier

    Opis stanowiska:

    • załadunek i rozładunek towarów,

    • dostarczanie zamówionych towarów do ich miejsca docelowego;

    • weryfikacja przyjmowanych towarów

    • kontrola nad dokumentami dotyczącymi dostaw oraz kontrola zgodność ilości towaru przekazywanego odbiorcy;

    • pomoc w pracach magazynowych;

    • utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami;

    • dbałość o porządek na stanowisku pracy i powierzone narzędzia pracy

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok

    • prawo jazdy kat. B, C

    • bardzo dobra organizacja pracy

    • zaangażowanie i odpowiedzialność

    • rzetelność, sumienność i obowiązkowość

    • samodzielność

    • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

    • komunikatywność

    Oferujemy Ci:

    •  Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    •  Atrakcyjny system płac w oparciu o wynagrodzenie zasadnicze oraz premię

    •  Pracę w życzliwej atmosferze i zgranym zespole

    •  Wsparcie całego zespołu w procesie wdrażania w realizacje obowiązków i system pracy

    •  Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia sobie nowe wyzwania

    •  Bardzo dobre warunki socjalne, (min. rabaty pracownicze na nasz asortyment, karta MultiSport)

    Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial