• Facebook
  Facebook
  Google+
  Google+
  http://chomik.pl/sukces-kolor-zielony-wspomnienia-targow-gardenia-special-days-2018">
  YouTube
  YouTube
  Pinterest
  Pinterest
  LinkedIn
  INSTAGRAM
 • Sukces ma kolor zielony! Wspomnienia z targów Gardenia & Special Days 2018

  W tym roku naprawdę zaszaleliśmy!trzy stoiska naszej firmy były miejscami spotkań fachowców z branży sprzedaży produktów i usług związanych z ogrodnictwem, przetwórstwem warzyw i owoców, agd, rekreacją i wystrojem wnętrz. Nadto gościliśmy także osoby zainteresowane tą tematyką tak zwyczajnie, hobbystycznie. Jedni i drudzy dali nam mnóstwo powodów do uśmiechu i satysfakcji z naszej pracy.

  Serdecznie dziękujemy naszym Klientom, Współpracownikom i wszystkim, z którymi mogliśmy się spotkać, wymienić spostrzeżeniami i sugestiami, a także poradami i wiedzą branżową. Do zobaczenia za rok 🙂


  Foto-relacja ze stoisk nr 129 i 130, Targi Gardenia 2018

             


  Stoisko nr 33, Targi Special Days


  🐹 Co Chomik pokazał na tegorocznej edycji Targów Gardenia & Special Days?
  – najnowszą ofertę działu Ogród: artykuły do uprawy i pielęgnacji roślin, wózki i taczki ogrodowe, narzędzia i sprzęty, materiały do konstrukcji ogrodowych, pułapki i odstraszacze szkodników, lampy solarne i lampiony, wiele innych!
  – produkty z działu Przetwórstwo: akcesoria winiarskie, AGD, przybory kuchenne, artykuły do przechowywania żywności itp.
  – hitowe meble ogrodowe: zestawy z technorattanu, krzesła i stoliki z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, drewniano-stalowe ławy i ławki, fotele wiszące i obrotowe, huśtawki i inne.
  dekoracje świąteczne: bombki, zawieszki, łańcuchy, figurki, stroiki i wiele innych artykułów dedykowanych wystrojowi wnętrz na Wielkanoc i Boże Narodzenie.


  Wideo-relacja

  „Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA będą doskonałą okazją, aby zapoznać się z kompleksową ofertą firm z tego sektora oraz zdobyć aktualną i praktyczną wiedzę na temat ogrodniczego biznesu. Tematyka targów koncentruje się głównie na narzędziach i maszynach do ogrodnictwa, materiale roślinnym, małej architekturze ogrodowej oraz projektowaniu ogrodów i terenów zielonych.”
  https://www.facebook.com/pg/TargiGardenia

  close
  Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial