Przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków:
  • realizacja planów przedażowych nałożonych przez Zarząd,
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami na danym terenie,
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów firmy zgodnie z wyznaczonymi standardami,
  • bieżąca analiza wyników osiągniętych na terenie,
  • podejmowanie działań zmierzających do osiągnięcia wyznaczonych celów,
  • dbanie o interes firmy oraz jej kontrahentów poprzez utrzymywanie w poufności informacji biznesowych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami,
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży,
  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów,
  • dobra umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Office,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Firma jest liderem w swojej branży, a jej dynamiczny wzrost daje możliwość stabilnego zatrudnienia i rozwoju zawodowego.

Podania i CV prosimy wysyłać e-mailem na adres kadry@chomik.pl
szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 501 539 494.

CHOMIK sp.j.
ul. Cegielniana 875
32-420 Gdów
www.chomik.pl

W dokumentach prosimy umieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie
z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883).

CHOMIK s.j. ul. Cegielniana 875 , 32-420 Gdów , biuro.gdow@chomik.pl