Kierownik magazynu

Zakres obowiązków:
  • nadzór przyjęć i wydań towarów,
  • dbałość o płynny przepływ towarów i dokumentacji magazynowej,
  • systematyczna kontrola aktualności lokalizacji,
  • organizowanie i koordynowanie pracy zespołu,
  • współpraca z działem zakupów, logistyki, produkcji
  • przygotowanie i prowadzenie inwentaryzacji,

Wymagania:

  • doświadczenia
  • bardzo dobra znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w firmie

Firma jest liderem w swojej branży, a jej dynamiczny wzrost daje możliwość stabilnego zatrudnienia i rozwoju zawodowego.

Podania i CV prosimy wysyłać e-mailem na adres joannas@chomik.pl lub kadry@chomik.pl

CHOMIK sp.j.
ul. Cegielniana 875
32-420 Gdów
www.chomik.pl

W dokumentach prosimy umieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie
z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883).

CHOMIK s.j. ul. Cegielniana 875 , 32-420 Gdów , biuro.gdow@chomik.pl