HANDLOWIEC

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nowych klientów ,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z nowymi oraz dotychczasowymi klientami,
  • Odpowiedzialność za realizację założonych planów sprzedażowych,
  • Negocjacje handlowe z klientami, przygotowywanie wstępnych kalkulacji, opracowywanie ofert,
  • Codzienna współpraca ze spedytorami oraz innymi działami firmy ,

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych, komunikatywność,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Obsługa programów komputerowych

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia podstawowego oraz premii uzależnionej od wyników sprzedażowych,
  • Umowę o pracę bądź inną, dogodną dla pracownika formę współpracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Podania i CV prosimy wysyłać e-mailem na adres agnieszkap@chomik.pl lub joannas@chomik.pl
szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 501539494

CHOMIK sp.j.
ul. Cegielniana 875
32-420 Gdów
www.chomik.pl

W dokumentach prosimy umieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie
z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883).

CHOMIK s.j. ul. Cegielniana 875 , 32-420 Gdów , biuro.gdow@chomik.pl