fbpx
  • Facebook
    Google+
    Google+
  • PRACA: Młodszy specjalista/analityk ds. jakości danych

    Na potrzeby utworzenia nowego procesu związanego z zarządzaniem danych towarowych poszukujemy proaktywnego i dokładnego specjalisty, który będzie zarządzał bazą informacji o towarach, z której na co dzień korzystają systemy informatyczne obsługujące klientów i inne wewnętrzne procesy firmowe. Od jego pracy będzie w znacznej mierze zależało zapewnienie odpowiednich informacji, potrzebnych do utworzenia katalogów oraz akcji marketingowych na czas. Dodatkowymi zadaniami specjalisty będą regularne raporty i analizy potrzebne do bieżącej działalności firmy.

    Zadania na stanowisku pracy:
    – zarządzanie danymi produktów na podstawie wypracowanych standardów, ich tworzenie, zmiana, aktualizacja, weryfikacja oraz kategoryzowanie;
    – współpraca z działem zakupów i marketingu oraz koordynacja prac związanych z dostarczaniem informacji o towarach;
    – bieżące monitorowanie zgłaszanych problemów z danymi;
    – generowanie raportów i zestawień;
    – analiza danych na potrzeby bieżącej działalności.

    Wymagania:
    – dokładność i skrupulatność;
    – umiejętność sprawnego zarządzania własnym czasem oraz współpracy z ludźmi;
    – umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych;
    – zaawansowana umiejętność pracy z arkuszem kalkulacyjnym;
    – podstawowa obsługa pozostałej części pakietu MS Office;
    – znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    – zdolności analityczne, samodzielność, rzetelność, pro aktywność.

    Oferujemy:
    – pracę w młodym, dynamicznym zespole;
    – umowę o pracę;
    – wynagrodzenie zasadnicze + premie;
    – możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
    – kartę MultiSport;
    – doskonałe warunki socjalne, świeżą kawę i przyjazną atmosferę.

    Podania i CV na stanowisko Młodszy specjalista/analityk ds. jakości danych prosimy wysyłać e-mailem na adres kadry@chomik.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 501 539 494.

    CHOMIK M. Świeży sp.j.
    ul. Cegielniana 875
    32-420 Gdów
    www.chomik.pl

    W celu umożliwienia rekrutacji, w CV prosimy zawrzeć klauzulę następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial