• Facebook
    Google+
    Google+
  • PRACA: Specjalista ds. merchandisingu

    Świat kolorów i kształtów to nasza codzienność. Hurtownia Chomik codziennie zaopatruje sklepy i klientów indywidualnych, a dbałość o właściwą ekspozycję towarów to jeden z najważniejszych elementów naszej pracy. Jeśli znasz się na merchandisingu, ta praca czeka na Ciebie!

    Zakres obowiązków:
    – przygotowanie oraz dbałość o ekspozycję towaru w hurtowni
    – aranżacja regałów promocyjnych
    – współpraca z działami marketingu, zakupów, handlowym;
    – proponowanie nowych rozwiązań ekspozycji towaru

    Wymagania:
    – wykształcenie średnie lub wyższe
    – znajomość zasad merchandisingu i technik marketingowych w obszarze sprzedaży detalicznej
    – umiejętności tworzenia ekspozycji towaru
    – doświadczenie na podobnym stanowisku
    – kreatywność
    – prawo jazdy kat.B

    Oferujemy:
    – pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    – umowę o pracę,
    – wynagrodzenie zasadnicze + premia
    – możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    – karta MultiSport
    – doskonałe warunki socjalne, świeżą kawę i przyjazną atmosferę

    Podania i CV na stanowisko Specjalista ds. merchandisingu prosimy wysyłać e-mailem na adres kadry@chomik.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 501 539 494.

    CHOMIK M. Świeży sp.j.

    ul. Cegielniana 875

    32-420 Gdów

    www.chomik.pl

    W celu umożliwienia rekrutacji, w CV prosimy zawrzeć klauzulę następującej treści:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial