Jak dojechać?


Zobacz Nas na:


Lub w sklepie internetowym:


CHOMIK M.Świeży spółka jawna
ul. Cegielniana 875
32-420 Gdów
tel.12 251 40 27


Dział MEGA-HURT:


Anna Trzósło - kierownik działu "Mega-Hurt"
e-mail: annat@chomik.pl
tel. 508 274 112




Katarzyna Trzósło - handlowiec
e-mail: katarzynat@chomik.pl
tel. 506 052 880




Edyta Cebula - handlowiec
e-mail: edytac@chomik.pl
tel. 509 397 947




Monika Trzósło - handlowiec
e-mail: monikat@chomik.pl
tel. 501 539 480




Marcin Wilk - handlowiec
e-mail: marcinw@chomik.pl
tel. 508 274 106




Dział MARKETING:


Katarzyna Ciężarek - kierownik działu "Marketing"
e-mail:katarzynac@chomik.pl
tel. 509 397 948












Jak do nas trafić?

Legenda:
1.Kościół i główne skrzyżowanie w Gdowie
2.Skrzyżowanie przy wyjeździe z Gdowa w kierunku Bochni
3.Stawy przy drodze dojazdowej do firmy
4.Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Chomik"
CHOMIK s.j. ul. Cegielniana 875 , 32-420 Gdów , biuro.gdow@chomik.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
stat4u