• Chomik w Biznes Lidze!

Gramy!

Skład drużyny: Daniel Badura, Sebastian Daniel, Mariusz Grzyb, Bartłomiej Gwardecki, Piotr Hyży, Damian Juszczyk, Adam Kania, Karol Kowalski, Szymon Marciniak, Tomasz Michalczyk, Paweł Piwowarczyk, Paweł Sowa, Michał Szlachta, Łukasz Tyrański, Patryk Zając, Bartłomiej Zgłobicki.

Aktualności

Zadebiutowaliśmy w pięknym stylu, wygrywając 6:4 z drużyną Fideltronik w meczu, który odbył się 8 maja.

Początkowe minuty to całkowita dominacja Fideltronik. „Czarni” całkowicie zdominowali rywala wychodząc na trzybramkowe prowadzenie w pierwszych pięciu minutach. W kolejnych minutach wyraźnie rozluźniony Fideltronik oddał pole rywalowi. Chomik Gdów ambitnie walczył do końca pierwszej połowy strzelając dwie bramki rywalowi. Do przerwy mieliśmy wynik 3:2 dla Fideltronik. Druga połowa rozpoczęła się od wyrównania wyniku. Radość z remisu nie trwała zbyt długo po bramce Fideltronik. W ostatnich minutach spotkania Fideltronik popełnił mnóstwo błędów. Bezlitośnie błędy rywala wykorzystał Chomik Gdów, który po świetnej końcówce odwrócił wynik spotkania.
    Źródło: biznesliga.pl

Drugie spotkanie rozegraliśmy z ekipą Sopem i tym razem czegoś zabrakło 😉

Ostatni i chyba najciekawszy mecz 2. kolejki zafundowały nam ekipy Chomika oraz Sopem. Gospodarze już po kilku minutach prowadzili 2-0 i wydawać by się mogło że kontrolują całe spotkanie, ale piękny strzał w „okienko” Mieczysława Stępnia dał nadzieję na dobry wynik dla SM. Do przerwy goście stracili po błędzie obrony jeszcze jedną bramkę i do przerwy wynik 3-1 cieszył tylko jedną ekipę. Druga połowa to ciągłe ataki Sopem, które zaczęły przynosić bramki. To oni Sopem zaczęli kontrolować całe spotkanie i bardzo uważnie grając w obronie wykorzystywali błędy przeciwników. Andrzej Rutkiewicz mnożył się i troił w środku gry i do głównie dzięki niemu Sopem nie dość że szybko odrobiło straty to jeszcze wyszło na dwubramkowe prowadzenie wygrywając ten bardzo ciekawy mecz 5-3.

Co tydzień będziemy zmagać się z nowym przeciwnikiem. Wyniki można śledzić na bieżąco na naszym profilu w serwisie Biznes Ligi. Bądźcie z nami!